Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego

Foto 1.jpg

Eryk Niezabitowski oraz Barbara Sieńkowska - uczniowie klasy II C – zostali laureatami 13. Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „W Pałacu Słów”, zajmując I i III miejsce. 24 listopada 2018 roku w Pałacu Młodzieży w Gdańsku odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród. Wiersze laureatów zaprezentował aktor Teatru Wybrzeże. Przewodniczący jury Pan Stefan Szczygłowski - poeta i prozaik - skierował do nagrodzonych wiele ciepłych słów, pełnych podziwu dla twórczości młodych poetów. W konkursie wzięło udział ok. 400 uczniów, w tym ze szkół ponadgimnazjalnych 143. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

Tekst i zdjęcia: Justyna Firmanty