Uczniowie VII LO laureatami Konkursu o 15-Leciu Polski w Unii Europejskiej

r1.jpg

7 czerwca 2019 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ – wczoraj, dziś i jutro zorganizowanego przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku. I miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Jan Wojtalewicz z klasy drugiej medialno-lingwistycznej, a wyróżnienie Jagoda Zgubińska z klasy pierwszej prawno-dyplomatycznej. Organizatorzy, określając kryteria konkursu, skłonili uczestników do refleksji nad 15-leciem obecności Polski w strukturach Unii Europejskiej, a także nad perspektywami współpracy w ramach wspólnoty europejskiej. Gratulujemy sukcesu.

Tekst i zdjęcia: Janusz Klemens