VI Turniej Mikołajkowy

m1.jpg

Już po raz szósty uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku spotkali się na sali gimnastycznej by na sportowo przywitać św. Mikołaja. Rozgrywki turniejowe zostały przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego pana Jarosława Kovaćsa i pana Bogdana Wolfa oraz członków Samorządu Uczniowskiego. Reprezentanci każdej klasy uczestniczyli w dwunastu, specjalnie na tę okazję przygotowanych konkurencjach, punktowanych przez sędziów. Okazuje się, że największą trudność sprawiło rzucanie maskotką do celu. W drugiej części turnieju uczniowie zaprezentowali klasowe mikołajkowe maskotki. Radosna, przedświąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim.

Na zakończenie Szanowne Jury, któremu przewodniczyła pani wicedyrektor Stefania Lidzbarska ogłosiło wyniki: I miejsce zajęła klasa IB, II miejsce: klasy IF i IIIA, III miejsce: klasa III B. GRATULUJEMY !!!

Na wszystkich uczniów czekały upominki, ufundowane przez Radę Rodziców VII LO: słodycze, mandarynki i dla każdej klasy ozdoby świąteczne.

Tekst: Janusz Klemens
Zdjęcia: Marysia Rogucka, kl. II B